Na dobre i na złe | odc. 690: To wszystko z miłości

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prokurator namawia Lenę, by przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci Jowity. Falkowicz zastępuje Van Graafa na stanowisku dyrektora szpitala. Oliwia i Adam szukają niani dla syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Oskarżona o zabójstwo Lena już od miesiąca jest zamknięta w areszcie. Prokurator namawia lekarkę, by przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci Jowity. Falkowicz chwilowo zastępuje Van Graafa na stanowisku dyrektora szpitala. Oliwia i Adam szukają niani dla syna. Tymczasem do Leśnej Góry wraca doktor Radwan. Tego samego dnia do szpitala trafia troje nowych pacjentów. Seniorka Hela przyjeżdża razem z mężem Romanem, którego próbuje zmusić, by poddał się badaniu prostaty. Wkrótce okazuje się, że to ona potrzebuje pomocy lekarzy. Natomiast playboy Darek ma problemy z sercem. Latoszek, diagnozując go, popełnia niebezpieczny błąd.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...