Miś Fantazy: Kraina Zielonych Pagórków (10)

serial animowany Polska 2007  b.o.

W skrócie

Fantazy, Zagadka i Julka bawią się na plaży. Czarodziej Prospero proponuje misiowi namalowanie wymarzonej krainy. Fantazy maluje zielone pagórki. I nagle trafia do Krainy Zielonych Pagórków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Fantazy, Zagadka i Julka bawią się na plaży. Czarodziej Prospero proponuje misiowi, by namalował swoją wymarzoną krainę. Z pomocą Żuczka Wesołka Fantazy maluje zielone pagórki. Gdy dotyka łapką obrazu, nieoczekiwanie trafia do Krainy Zielonych Pagórków. Spotyka tam Lewka Leoniusza. Gdy wspólnie wesoło się bawią, przyjaciele misia zastanawiają się, jak go sprowadzić z powrotem.

Ładuję...