Na dobre i na złe | odc. 745: Wszystkie rodzaje miłości

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jędrek nadal marzy o tym, by nawiązać kontakt z Anną Wilson, którą uważa za swoją matkę. Ucieka ze szpitala, by pojechać do niej do Londynu. Na SOR trafiają pacjenci. Wśród nich jest przerażona Kasia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Jędrek nadal marzy o tym, by nawiązać kontakt z Anną Wilson, którą uważa za swoją matkę. Ucieka ze szpitala, aby pojechać do niej do Londynu. Na kilka godzin przed ślubem Bart ma kolejny atak bólu i znów spiera się z Julką. Nie zjawia się w kościele na czas. Po tym, jak Konica został dyrektorem, Falkowicz wykorzystuje każdą okazję, by mu dokuczyć. Tymczasem na SOR trafiają nowi pacjenci. Wśród nich jest przerażona Kasia. Dziewczyna twierdzi, że uprowadził ją nieznajomy, który przywiózł ją do szpitala. Rzekomy porywacz - Karol, wyznaje, że jest chłopakiem oraz że ukochana nagle przestała go rozpoznawać. Poza tym lekarze odbierają poród nastoletniej Oli. Rodzice dziewczyny, wbrew jej woli, planują oddać dziecko do adopcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...