Teleman

Gwiazdy lombardu 19: Śmieszna forsa (20)

(Pawn Stars: Funny Money)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Klient lombardu w Las Vegas przynosi nietypowy banknot o nominale dwudziestu i dziesięciu dolarów jednocześnie. Inny klient, Bob, ma na sprzedaż przyrząd do czyszczenia świec zapłonowych z lat 30.

Oglądaj w telewizji

Pon 9.08 6:30
Lifetimelogo
Pon 9.08 13:55
Lifetimelogo
Pon 9.08 19:35
Lifetimelogo

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Klient lombardu w Las Vegas przynosi nietypowy banknot o nominale dwudziestu i dziesięciu dolarów jednocześnie. Chumlee nie wie, jak to wycenić, więc prosi o pomoc eksperta. Do sklepu Harrisonów przychodzi też specjalista od renowacji, Bob Yuhas, który ma na sprzedaż przyrząd do czyszczenia świec zapłonowych z lat 30. ubiegłego wieku. Następnie Rick próbuje ustalić wartość książki "The Art of Animation" z autografem samego Walta Disneya.

Zobacz także

Ładuję...