Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1052

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka kilka lat temu zaczęła pracę w pewnej dużej firmie należącej do branży finansowej. Mimo że nie zarabia najgorzej, zaczyna mieć dość korporacji. Jest również zmęczona postawą przełożonego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Agnieszka kilka lat temu zaczęła pracę w pewnej dużej firmie należącej do branży finansowej. Mimo że nie zarabia najgorzej, zaczyna mieć dość korporacji. Jest również zmęczona postawą przełożonego. Mężczyzna wszelkimi sposobami próbuje przekonać pracownicę, by się z nim związała. Agnieszka postanawia odejść. Skraca okres wypowiedzenie dzięki rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron. Wkrótce otwiera własny salon dla psów. Niestety, konfrontacja marzeń z rzeczywistością okazuje się bolesna. Kobieta nie może liczyć na wsparcie rodziny, bowiem mąż i teściowa krytykują jej decyzję o odejściu z korporacji. Wkrótce do salonu przychodzą policjanci, którzy odkrywają na zapleczu woreczki z marihuaną. Agnieszka podejrzewa, że narkotyki podrzuciła właścicielka konkurencyjnego zakładu. Kobieta odwiedziła ją wcześniej, zapowiadając rychłą porażkę biznesu rywalki.

Zobacz także

Ładuję...