Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1051

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika zajmuje się organizowaniem eventów. Pewnego dnia przyjaciółka wręcza jej zaproszenie na ślub. Dwa tygodnie po ceremonii kobieta wraca do pracy w kiepskim nastroju. W końcu wyznaje prawdę...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Monika zajmuje się organizowaniem eventów. Pewnego dnia przyjaciółka Agnieszka wręcza jej zaproszenie na ślub. Dwa tygodnie po ceremonii kobieta wraca do pracy w kiepskim nastroju. Wreszcie wyznaje prawdę - mąż Jędrzej zdradził ją podczas podróży poślubnej. Wcześniej też prawdopodobnie nie był wierny. Agnieszka wprowadza się do Moniki, która próbuje pocieszyć przyjaciółkę. Organizuje w pracy wspólne wyjście. Podczas zabawy jeden z kolegów próbuje poderwać mężatkę. Monika radzi jej odegrać się na partnerze. Kiedy koleżanka postanawia jednak wybaczyć Jędrzejowi, nie kryje zdziwienia. Pewnego dnia widzi go w barze z inną kobietą.

Zobacz także

Ładuję...