Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1050

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona i Olaf są parą. Kobieta pisze doktorat z bibliotekoznawstwa. Oprócz tego organizuje zbiórki na rzecz fundacji, która wspiera samotne matki, a także udziela się w schroniskach dla zwierząt.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.09 13:55
TVNlogo
Wt 28.09 6:00
TVNlogo

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Aldona i Olaf są parą. Kobieta pisze doktorat z bibliotekoznawstwa, a jednocześnie pracuje w bibliotece uniwersyteckiej. Oprócz tego organizuje zbiórki na rzecz fundacji, która wspiera samotne matki, a także udziela się w schroniskach dla zwierząt. Pewnego dnia pomaga bezdomnemu Marianowi, oferuje mężczyźnie ciepły posiłek. Kilka dni później spotykają się ponownie. Wówczas Aldona proponuje nowemu znajomemu nocleg w swojej piwnicy. Marian opowiada jej o swoim życiu - utracie rodziny, zamknięciu firmy oraz początkach alkoholizmu. Jakiś czas później mężczyzna niespodziewanie znika. Olaf zauważa, że zaginął jego drogi aparat fotograficzny. Zarzuca Aldonie pomoc złodziejowi.

Zobacz także

Ładuję...