Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1049

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Eliza studiuje zaocznie i opiekuje się 7-letnią Zuzią. Rodzice dziewczynki to polsko-tunezyjska para, która obecnie jest już po rozwodzie. Rozstali się przez problemy, jakie stwarzała rodzina Alego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

19-letnia Eliza studiuje zaocznie i opiekuje się 7-letnią Zuzią. Rodzice dziewczynki to polsko-tunezyjska para, która obecnie jest już po rozwodzie. Rozstali się przez problemy, jakie stwarzała rodzina Alego. Zdaniem Julii chcieli oni zatrzymać dziecko w swoim kraju. Od tamtej pory utrudnia byłemu mężowi kontakt z córeczką. Ojciec Zuzi próbuje przekupić Elizę, żeby mu pomogła. Pewnego dnia 7-latka zostaje porwana. Podejrzenie pada na Alego, ale policja stwierdza, że tego dnia był w Tunezji. Wówczas funkcjonariusze wskazują jako winnego obecnego partnera Julii, 40-letniego Adama. Wreszcie nadchodzi żądanie okupu. Matka Zuzi robi wszystko, by uzbierać całą kwotę. Tymczasem do Polski wraca zawiadomiony o uprowadzeniu Ali. Zgadza się pomóc byłej żonie pod warunkiem, że - wbrew zaleceniom porywaczy - włączą policję w przekazanie pieniędzy. Niestety, po pieniądze nikt się nie zjawia.

Zobacz także

Ładuję...