Za marzenia 2 (11/13)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Blogerka, która prowadziła na planie filmowym wywiad, oskarża Szymona o molestowanie. Sprawa wzbudza zainteresowanie mediów. Zosia musi ukrywać się przed paparazzi. Korczowi grozi utrata angażu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Blogerka (Julia Wieniawa), która prowadziła na planie filmowym wywiad, oskarża Szymona o molestowanie. Sprawa wzbudza zainteresowanie mediów. W rezultacie Zosia musi ukrywać się przed paparazzi. Wybucha afera, a Korczowi grozi utrata angażu. Anka, która wciąż współpracuje z Adamem, pomaga mu wygrać nową sprawę. Tymczasem Gabi zabiera Bartka na spotkanie ze swoim dawnym profesorem śpiewu - Romanem. Tuż po wizycie młodych senior zostaje zaatakowany przez bandytów. Niebawem gwiazda odkrywa, że jej mentor jest hazardzistą i ma gigantyczne długi. Wieczorem wokalistka i Sokół udają się razem na galę Top Pop. Na imprezie artystka zaczyna chłopaka całować.

Występują

Ładuję...