Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1047

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

32-letni Marek pracuje jako informatyk. Wciąż mieszka z matką, a ostatnio miał partnerkę w czasach studenckich. Za namową kolegi próbuje o siebie zadbać - zaczyna chodzić na siłownię i biegać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

32-letni Marek pracuje jako informatyk. Wciąż mieszka z matką, a ostatnio miał partnerkę w czasach studenckich. Za namową kolegi próbuje o siebie zadbać - zaczyna chodzić na siłownię i biegać. Pewnego dnia spotyka w parku Beatę. Kobieta płacze, na głowie ma ślady po pobiciu. Zwierza się Markowi, że uderzył ją mąż i nie jest to pierwszy raz. 32-latek próbuje pomóc. Przekonuje Beatę, żeby odeszła od damskiego boksera. Wkrótce zakochuje się w nowej znajomej. Po kolejnym pobiciu kobieta chce wprowadzić się do Marka. Matce informatyka nie podoba się, że syn tak szybko zaangażował się w nowy związek.

Zobacz także

Ładuję...