Teleman

Ekstremalne kampery (11/12)

(Extreme RVs)

serial dokumentalny USA 2018  b.o.

W skrócie

Luxe buduje pięciogwiazdkowy mobilny dom dla pary szukającej pojazdu do idealnego wakacyjnego wypoczynku. Następnie zaprezentowany zostanie między innymi zmodyfikowany autobus szkolny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ponad milion Amerykanów jest posiadaczem kampera. Twórcy programu pokazują widzom, w jaki sposób można wyróżnić się w ekstrawaganckim, kolorowym świecie mobilnych domów przerabianych na indywidualne zamówienie. Specjaliści od budowy kamperów sprostają nawet najbardziej ekscentrycznym prośbom klienta, od futurystycznych projektów po drobiazgową odbudowę wartą miliony dolarów. Ekipa z Hemphill Brothers pokaże jak przerobić niebotycznie drogi autokar oraz jak wygląda podróż w zabytkowym Astrovanie NASA. Ponadto, muzyczna legenda, Willie Nelson zaprezentuje swój autobus, który jest dla niego jak dom.

W tym odcinku

Luxe buduje pięciogwiazdkowy mobilny dom dla pary szukającej pojazdu do idealnego wakacyjnego wypoczynku. Następnie zaprezentowana zostanie przyczepa-skorupa, zmodyfikowany autobus szkolny oraz stara przyczepa kempingowa przerobiona na jadłodajnię prosto z lat 50-tych.

Zobacz także

Ładuję...