Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1044

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

58-letni Zenon mieszka z młodszą partnerką Anitą oraz 30- letnim synem. Zenon działał przed laty w opozycji demokratycznej. Ukrywa jednak przed wszystkimi, że był również tajnym współpracownikiem SB.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

58-letni Zenon mieszka z dużo młodszą od siebie partnerką Anitą oraz 30-letnim synem. Emil jest po odwyku, nie ma pieniędzy, więc utrzymuje go ojciec. Zenon działał przed laty w opozycji demokratycznej. Ukrywa jednak przed wszystkimi, że był również tajnym współpracownikiem SB. Dziś prowadzi własny pub. Janusz - dawny kolega z opozycji, obecnie drugoligowy działacz dużej partii - namawia go, by zajął się polityką. 58-latek startuje w wyborach do sejmu. Jakiś czas później otrzymuje list, którego autor oskarża go o bycie donosicielem i żąda okupu. Aby ratować swoją reputację, Zenon postanawia zapłacić. Jednocześnie zleca znajomemu prywatnemu detektywowi wyśledzenie szantażysty.

Zobacz także

Ładuję...