Teleman

Ekstremalne kampery (10/12)

(Extreme RVs)

serial dokumentalny USA 2018  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Pracownicy Entegra Coach pracują nad mobilną przestrzenią mieszkalną, która ma prowadzić się jak luksusowy sedan. Następnie pojawi się sprinter przystosowany do podróży po angielskich wsiach.

Oglądaj w telewizji

Pt 2.07 2:20
Travellogo

Opis

Ponad milion Amerykanów jest posiadaczem kampera. Twórcy programu pokazują widzom, w jaki sposób można wyróżnić się w ekstrawaganckim, kolorowym świecie mobilnych domów przerabianych na indywidualne zamówienie. Specjaliści od budowy kamperów sprostają nawet najbardziej ekscentrycznym prośbom klienta, od futurystycznych projektów po drobiazgową odbudowę wartą miliony dolarów. Ekipa z Hemphill Brothers pokaże jak przerobić niebotycznie drogi autokar oraz jak wygląda podróż w zabytkowym Astrovanie NASA. Ponadto, muzyczna legenda, Willie Nelson zaprezentuje swój autobus, który jest dla niego jak dom.

W tym odcinku

Pracownicy Entegra Coach pracują nad mobilną przestrzenią mieszkalną, która ma prowadzić się jak luksusowy sedan. Następnie pojawi się lokum profesjonalnego snowboardera, odnowione znalezisko i sprinter przystosowany do podróży po angielskich wsiach.

Zobacz także

Ładuję...