Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (26)

(Bob the Builder 21: What's Opera, Muck)

serial animowany Wielka Brytania 2018  b.o.

W skrócie

Bob powierza Leo nadzorowanie budowy labiryntu na terenie zamku Fixham. W tym czasie on i Wendy remontują wnętrze. Koparka zachęca Leo do utrudnienia labiryntu i dodania do niego luster.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na placu budowy Bob i jego maszyny budowlane po raz kolejny będą musieli rozwiązać rozmaite problemy. Praca zespołowa, wiara we własne siły oraz pozytywne myślenie pozwolą im osiągnąć każdy cel. Najmłodsi widzowie poznają nowych bohaterów: Nośkę, czyli uroczą zbieraczkę czereśni, Ładowarkę, która jest maleńką, bardzo pracowitą kompaktową maszyną do załadunku oraz Normę, czyli ogromną maszynę do wiercenia tuneli. Do koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a dołącza Marta, która będzie dzielnie pomagała w budowach Boba. Często pracowitym przyjaciołom będzie dokuczał Strach Na Wróble, który uwielbia robić dowcipy. Wśród jego ulubionych psikusów jest kradzież śniadanie Boba, próba tortu urodzinowego Boba przed wszystkimi gośćmi, czy kradzież rzeźby.

W tym odcinku

Bob powierza Leo nadzorowanie budowy labiryntu na terenie zamku Fixham. W tym czasie on i Wendy remontują wnętrze. Koparka zachęca Leo do utrudnienia labiryntu i dodania do niego luster. Gdy pojazdy postanawiają go przetestować, gubią się.

Zobacz także

Ładuję...