Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1043

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona wróciła do pracy trzy miesiące po porodzie. Opiekę nad synkiem Antosiem przejął ojciec, Przemek. Mężczyzna jest już zmęczony siedzeniem w domu, woli uczyć wychowania fizycznego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Iwona wróciła do pracy zaledwie trzy miesiące po porodzie. Opiekę nad małym Antosiem przejął ojciec, Przemek. Mężczyzna jest już zmęczony siedzeniem w domu, woli znowu uczyć wychowania fizycznego. Para zaczyna się o to kłócić. Iwona chce, żeby mąż został z dzieckiem do czasu, aż pójdzie ono do przedszkola. Wkrótce małżonkowie odkrywają, że ich przyjaciel Krzysztof leży w szpitalu. Zaatakował go zamaskowany napastnik. Iwona i Przemek próbują rozwiązać swój konflikt, a jednocześnie wspierać kolegę. Tymczasem okazuje się, że kobieta jakiś czas temu straciła zatrudnienie, ale wstydziła się do tego przyznać.

Zobacz także

Ładuję...