O mnie się nie martw 10 (10/13)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Marcin reprezentuje rodziców dziewczynki, która wybiegła pod auto. Wychowawczyni Oliwki nie kryje fascynacji Kaszubą. Marta i Marek prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych zdarzeń pod Warszawą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Kaszubów - wdowca Marcina (Stefa Pawłowski), jego dwóch córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletniego synka Zbyszka, Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała) i jego świeżo poślubionej żony Marty (Katarzyna Ankudowicz), narzeczonych Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) oraz innych pracowników kancelarii adwokackiej. Po tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Marcina, Iga (Joanna Kulig), Kaszuba stara się poukładać sobie życie. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny, zamyka się w sobie i ucieka od problemów w pracę.

W tym odcinku

Karolina odcina się od problemów Kostka. Patryk dowiaduje się, że nie tylko mu zależy na względach dziewczyny. Tymczasem do Sylwii i Pawła dociera informacja, że ich młodzi podopieczni od początku byli parą, a teraz się rozstali. Po rozłące wspólna praca stażystów nie rokuje dobrze. W dodatku do kancelarii przybywa matka Kostka. Kobieta jest na skraju załamania nerwowego. W ciężkich chwilach wspiera ją Maria. Na prośbę Anki Marcin reprezentuje w sprawie odszkodowawczej rodziców dziewczynki, która wybiegła za piłką wprost pod nadjeżdżające auto. W wyniku incydentu pojazd został mocno uszkodzony. Kierowca samochodu jest przekonany o swojej racji, ale przebieg postępowania mocno go zaskakuje. Wychowawczyni Oliwki nie kryje już swojej fascynacji Kaszubą. Marta i Marek prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych zdarzeń w podwarszawskiej miejscowości. Marcin jest przeciwny działaniom na własną rękę, zwłaszcza że ojciec dostaje wiadomości z pogróżkami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...