Na sygnale: Bestia (231)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Po śmierci Gabi Piotr jest gotów na wiele, by pomóc policji. Mówi o zbrodniach Potockiego, co kieruje śledztwo na nowy tor. Lidka wraca do pracy. Zostaje przydzielona do ekipy doktora Góry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Po śmierci Gabi Piotr jest gotów na wiele, by pomóc policji. Mówi funkcjonariuszom o zbrodniach, których dokonał wcześniej Potocki, co kieruje śledztwo na nowy tor. Lidka jednak decyduje się na powrót do pracy w stacji. Zostaje przydzielona do ekipy doktora Góry. Wkrótce oboje usiłują pomóc dwójce pacjentów ośrodka opieki. Ratowniczka zauważa, że jedna z chorych, dziewczyna, która od wielu miesięcy jest w śpiączce, zaczęła niespodziewanie rodzić. Tymczasem doktor Reiter trafia na dyżurze na kobietę, którą pobił pijany mąż. Zaczyna agresywnego mężczyznę prowokować. To szokuje Kubę i Kędziora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...