Za marzenia 2 (9/13)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rankiem zdenerwowany Bartek jedzie wraz z Anką do Karola. Jest pewien, że to on podpalił Wege-nację. Niefortunnie w drodze dochodzi do wypadku. Sokół zostaje ranny, a jego ukochana porwana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Wczesnym rankiem zdenerwowany Bartek jedzie wraz z Anką do Karola. Jest pewien, że to on podpalił Wege-nację. Niefortunnie w drodze dochodzi do wypadku. Sokół zostaje ranny, a jego ukochana porwana. Tymczasem Zosia dowiaduje się, że jej matka ostatnią noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Gdy się tam udaje, spotyka na miejscu Jacka Górskiego. Szymon zaczyna pracę nad nowym filmem. Będzie się częściej widywał z Dorotą, która została konsultantką produkcji. Tymczasem Agata odkrywa, że Inga ma męża, Roberta (Jan Wieczorkowski).

Występują

Ładuję...