O mnie się nie martw 10 (9/13)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Rano do mieszkania Sylwii i Pawła przybywa kobieta w sukni ślubnej. Uruchamia to cały ciąg wypadków. Prawnicy są pochłonięci sprawą na resztę dnia i stoją po obu stronach sporu niedoszłych małżonków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Kaszubów - wdowca Marcina (Stefa Pawłowski), jego dwóch córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletniego synka Zbyszka, Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała) i jego świeżo poślubionej żony Marty (Katarzyna Ankudowicz), narzeczonych Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) oraz innych pracowników kancelarii adwokackiej. Po tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Marcina, Iga (Joanna Kulig), Kaszuba stara się poukładać sobie życie. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny, zamyka się w sobie i ucieka od problemów w pracę.

W tym odcinku

Wczesnym rankiem do mieszkania Sylwii i Pawła przybywa kobieta w sukni ślubnej. Uruchamia to cały ciąg wypadków. Prawnicy są pochłonięci sprawą na resztę dnia i stoją po obu stronach sporu niedoszłych małżonków. Ku zdumieniu Małeckiej klient porusza najgłębsze pokłady ironii, krytycyzmu i złośliwości Pawła. Tymczasem Marcin martwi się o Helenkę, która nie chce iść do szkoły i odmawia wszelkich wyjaśnień na ten temat. Kaszuba nie może poprosić o pomoc Marty ani Krzyśka, ponieważ postanowili oni odwieźć klientce jej dopiero co zakupiony samochód, a przy okazji obejrzeć wystawiony na sprzedaż domek letni nad rzeką. Na trasie Krzysiek dzielnie zatrzymuje niebezpiecznego kierowcę furgonetki. Gdy przybywa na miejsce policja, okazuje się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu, a potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Podobnie jak reszta uczestników zdarzenia. Marta usiłuje wciągnąć Marcina w sprawę. On jednak bardziej przejmuje się Helenką. Interwencja kobiety odnosi połowiczny skutek, ale dzięki temu mecenas dowiaduje się, jak może wesprzeć swoją najstarszą podopieczną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...