Teleman

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (13)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W lesie zostaje postrzelony biegacz. Wygląda na to, że za spust pociągnął jeden z polujących w pobliżu myśliwych. Tymczasem komisarz Stasiak ma poważny problem. Chodzi o psa sąsiada.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

W podwrocławskim lesie zostaje postrzelony biegacz. Wstępne oględziny sugerują, że za spust pociągnął jeden z polujących w pobliżu myśliwych. Sprawa nabiera tempa, gdy podczas napadu na sklep monopolowy znaleziony zostaje sztucer, z którego postrzelono biegacza. Śledztwo ma zaskakujący finał. Tymczasem komisarz Stasiak ma poważny problem. Jego sąsiad Tadeusz trafia do szpitala, a na czas swojego tam pobytu zostawił funkcjonariuszowi psa. Zwierzę uciekło jednak podczas spaceru. Stasiak musi je odnaleźć przed planowanym powrotem sąsiada.

Występują

Zobacz także

Ładuję...