Za marzenia 2 (8/13)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szymon umawia się z Dorotą w stadninie. Zosia ich śledzi. Tymczasem jej matka zaprasza na obiad Antoniego. Szczepan próbuje zepsuć prawnikowi humor. Olga bankrutuje i zamyka sklep. Anka traci pracę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Szymon umawia się z Dorotą w stadninie. Coraz bardziej zazdrosna o ukochanego Zosia jedzie na miejsce, by ich śledzić. Tymczasem jej matka zaprasza na obiad Antoniego. Szczepan próbuje zepsuć prawnikowi humor. Anka znów zostaje bez pracy, ponieważ Olga bankrutuje i zamyka sklep. Adam (Jakub Wesołowski) proponuje dziewczynie, by przyjęła posadę w kancelarii ojca. O przyszłość dziewczyny martwi się też Bartek, który załatwia ukochanej pracę przy nowym teledysku Miss Gabi. Niestety okazuje się, że spotkanie Wolańskiej z kapryśną gwiazdą to nie był dobry pomysł. Tymczasem w Wege-nacji trwają przygotowywania do kolejnej imprezy dla fanów gier i fantasy.

Występują

Twórcy

Ładuję...