Teleman

Serialowa nostalgia: Przygody psa Cywila: Trudne dzieciństwo (1/7)

serial przygodowy Polska 1970  b.o.
zdjęcie

W skrócie

W milicyjnym ośrodku tresury psów rodzą się szczenięta. Jest ich za dużo i jedno musi zostać uśpione. Sierżant Walczak chce uratować szczeniaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sierżant Walczak (Krzysztof Litwin) zajmuje się ściganiem przestępców. Jego towarzyszem jest odważny i wierny pies Cywil. Wspólnie przeżywają wiele emocjonujących przygód. Dzielny czworonóg angażuje się w różne policyjne akcje. W jednej z nich skacze nawet ze spadochronem. W pierwszym odcinku serii Walczak ratuje Cywila przed uśpieniem.

W tym odcinku

W ośrodku zajmującym się tresurą psów na potrzeby milicji przychodzą na świat szczenięta. Jest ich za dużo i zgodnie z regułami hodowli, jeden z owczarków musi zostać uśpiony. Bezduszny służbista, porucznik Zubek (Wojciech Pokora), wydaje rozkaz uśmiercenia wybranego szczenięcia. Sierżant MO, Walczak (Krzysztof Litwin), postanawia uratować pieska i zabiera go do domu. Niedawno stracił bowiem swojego czworonożnego towarzysza, Beja. Zubek podejrzewa jednak, że jego rozkaz nie został wykonany. Walczak rozpoczyna szkolenie nowego psa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...