Na sygnale: Kocham cię, Martyna (229)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Piotr składa zeznania w sprawie śmierci Beaty. Policja wypytuje o ich przyjaźń z Gabi. Kuba nadal adoruje w pracy Martynę. Nowy coraz bardziej obawia się kolejnego spotkania z Wiktorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotr składa zeznania w sprawie śmierci Beaty. Policja wypytuje o ich przyjaźń z Gabi. Kuba nadal adoruje w pracy Martynę. Nowy coraz bardziej obawia się kolejnego spotkania z Wiktorem. Dyżurujący doktor Góra, Martyna i Kuba zajmują się nowym pacjentem - Janem, który zasłabł, gdy świętował z rodziną wygraną na loterii. Mężczyzna odkrywa, że jego kupon zniknął. Zaczyna podejrzewać o kradzież ratowników. Tymczasem ekipa Anny zabiera ze szkolnej wycieczki ucznia, który ma atak paniki po zażyciu marihuany. Po chwili okazuje się, że pod jej wpływem jest również kierowca autobusu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...