Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1030

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia mieszka we Wrocławiu. Niedawno wraz z narzeczonym kupili własne lokum, które muszą wyremontować. Na czas prac dziewczyna zawiozła kota do mamy. Marii to się nie podoba, bo nie lubi zwierząt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Julia od kilku lat mieszka we Wrocławiu. Niedawno zaręczyła się z Piotrem. Para kupiła własne lokum, które muszą jednak wyremontować. Na czas prac dziewczyna zawiozła ukochanego kota do mamy. Marii to się nie podoba, ponieważ nie lubi zwierząt. Kiedy Julia postanawia wracać do Wrocławia, okazuje się, że jej pupil zaginął. Zaniepokojona prosi narzeczonego, by pojechał sam. Ona zaś zaczyna szukać ulubieńca, w czym pomagają jej sąsiedzi. Od czasu zniknięcia kota Julia coraz częściej kłóci się z partnerem, który twierdzi, że zwierzak jest ważniejszy od niego.

Zobacz także

Ładuję...