Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1027

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta i Wojtek niedawno wzięli ślub. Pierwsze miesiące wspólnego życia zakłócają im nowe sąsiadki. Klaudia i Basia urządzają głośne imprezy, nie stosują się też do zasad panujących w bloku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Marta i Wojtek niedawno wzięli ślub. Pierwsze miesiące wspólnego życia zakłócają im nowe sąsiadki. Klaudia i Basia urządzają głośne imprezy, nie stosują się też do zasad panujących w bloku. Wojtek nie zwraca im jednak uwagi ze względu na partnera pierwszej z dziewczyn, Adriana. Zamiast tego próbuje namówić właścicielkę mieszkania, by wypowiedziała lokatorkom umowę. Kobieta nie chce się zgodzić, ponieważ przyjaciółki zawsze płacą w terminie. Marta zarzuca mężowi bierność oraz tchórzostwo. Gdy zachodzi w ciążę, zaczyna jej jeszcze bardziej zależeć na tym, by agresywne sąsiadki się wyprowadziły. Wojtek natomiast uważa, że to oni mogą opuścić mieszkanie.

Zobacz także

Ładuję...