Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 863

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mąż Moniki zginął podczas pożaru w Portugalii, dokąd uciekł ścigany za przestępstwa podatkowe. Kobieta zdążyła już poukładać sobie życie z nowym partnerem. Wtem okazuje się, że Tomasz jednak żyje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Mąż Moniki zginął podczas pożaru w Portugalii, dokąd uciekł ścigany za przestępstwa podatkowe. Za pieniądze z ubezpieczenia rodzina spłaciła część kredytu za dom oraz jego długi. Kobieta zdążyła już poukładać sobie życie z nowym parterem, Karolem, gdy wtem okazuje się, że Tomasz jednak żyje - został schwytany na lotnisku w Poznaniu z fałszywymi dokumentami. Kobieta staje przed dylematem - którego z mężczyzn tak naprawdę kocha. Wkrótce wypływa także sprawa odszkodowania, które w tej sytuacji najprawdopodobniej będzie musiała zwrócić.

Zobacz także

Ładuję...