Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1026

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stanisław przez całe życie był kawalerem, ale w wieku 55 lat wreszcie znalazł miłość. Poznali się dzięki córce Beaty, która zamawiała meble w jego salonie. Kobieta jest po rozwodzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Stanisław przez całe życie był kawalerem, ale w wieku 55 lat wreszcie znalazł miłość. Poznali się dzięki córce Beaty, która zamawiała meble w jego salonie. Kobieta jest po rozwodzie, sprzedała mieszkanie, by zamieszkać u córki. Lena pozostaje życzliwa dla Stanisława. Tylko jej mąż wydaje się niezadowolony z obecności teściowej. Pewnego dnia 55-latek słyszy ich kłótnię. Zaczyna namawiać Beatę do wyprowadzki. Chce, żeby zamieszkali razem, jednak partnerka odkłada tę decyzję. Wkrótce Stanisław dowiaduje się od jednego z sąsiadów, że ukochana nie miesza u córki na stałe.

Zobacz także

Ładuję...