Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (7)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Stasiak i Przybylska prowadzą śledztwo dotyczące włamania do domu małżeństwa. Na jaw wychodzą pikantne sekrety. W międzyczasie pojawia się szansa na postęp w nierozwiązanej sprawie pedofila.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Komisarz Adam Stasiak i aspirant Maria Przybylska prowadzą śledztwo w sprawie włamania do domu zamożnego małżeństwa. W trakcie dochodzenia na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia małżonków. W międzyczasie, dzięki umiejętnościom technika policyjnego Bolesława Kowalskiego, pojawia się szansa na postęp w nierozwiązanej wcześniej sprawie pedofila. Stasiakowi i Przybylskiej udaje się zlokalizować dewianta. Po pracy Maria zajmuje się psem który przybłąkał się do niej podczas porannego spaceru. Jest gotowa przygarnąć zwierzaka, lecz wkrótce pojawia się jego prawowity właściciel. Sprawy komplikują się, gdy kochająca zwierzęta Maria odkrywa, że pies nie jest dobrze traktowany...

Występują

Zobacz także

Ładuję...