CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (50)

(C.S.I.: NY 3: Love Run Cold)

serial kryminalny Kanada/​USA 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Danny i Lindsay prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa kobiety, przebranej za królową lodu. Mac, Stella i Don pracują nad rozwikłaniem tajemnicy śmierci uczestnika maratonu w Central Parku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii poznamy szczegóły z życia prywatnego głównych bohaterów serialu. Już na początku obserwujemy Maca w romantycznym związku z dr Peyton Driscoll (Claire Forlani). Mac nawiązuje także kontakt z synem swojej zmarłej żony. Niestety, kiedy próbuje się z nim zaprzyjaźnić, doznaje zawodu. Chłopak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Lindsay Monroe i Danny Messer zaczynają się do siebie zbliżać. Wspomnienia z przeszłości nie pozwalają jednak Lindsay na odwzajemnienie uczuć mężczyzny. Hawkes przeżywa trudny okres. Musi żyć ze świadomością i konsekwencjami decyzji, jaką podjął przed laty. Oskarżył wówczas brata psychopaty o morderstwo i wsadził go do więzienia. Psychopata Shane Casey (Edward Furlong) wraca. Stella próbuje pozbierać się po doświadczeniach ze swoim byłym chłopakiem, Frankiem Malą, czego omal nie przypłaciła życiem.

W tym odcinku

Danny i Lindsay prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa modelki. Kobieta była przebrana za Królową Lodu podczas przyjęcia promującego nową markę wódki. Śledczy muszą zrobić wszystko, by zdążyć z zabezpieczaniem śladów na miejscu przestępstwa, gdyż materiał dowodowy roztapia się.... Mac, Stella i Don pracują nad rozwikłaniem tajemniczej śmierci uczestnika maratonu w Central Parku. Ślady prowadzą zarówno do byłego konkurenta, jak i sąsiada ofiary.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...