Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 861

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia mieszka wraz z mężem Michałem i synem Antkiem. Para wychowuje nastoletnią Julkę, córkę kobiety z poprzedniego związku. Niespodziewanie w ich życiu pojawia się biologiczny ojciec dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Sylwia mieszka wraz z mężem Michałem i synem Antkiem w Bełchatowie. Para wychowuje także nastoletnią Julkę, córkę kobiety z poprzedniego związku. Niespodziewanie w ich życiu pojawia się Noah, biologiczny ojciec dziewczyny. Nastolatka bardzo chce bliżej poznać mężczyznę, jednak matka i jej partner są temu przeciwni. Nie ufają Noahowi. Szybko okazuje się, że ich obawy były uzasadnione. Noah chce bowiem, aby Julka została dawcą szpiku dla jego młodszego syna Aarona. W pierwszej chwili dziewczyna załamuje się. W końcu jednak postanawia pomóc bratu. Zgadza się poddać stosownym badaniom.

Zobacz także

Ładuję...