Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2857

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do internetu wycieka filmik zrobiony na konwencie. Widać na nim, jak Czarek i Franek się obejmują. Koledzy drwią z chłopaków. Franek bije przyjaciela, by udowodnić im, że nie są gejowską parą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Do internetu wycieka filmik zrobiony na konwencie. Widać na nim, jak Czarek i Franek się obejmują. Koledzy drwią z chłopaków, sądząc, że są oni gejowską parą. Żeby udowodnić im, że jest inaczej, Franek bije przyjaciela. Zdruzgotany Czarek po powrocie do domu decyduje się na próbę samobójczą. Matka Dawida kontaktuje się z Izą i oświadcza kobiecie, że nie życzy sobie, by ta odmładzała się kosztem jej syna. Zszokowana Iza odpiera, że Dawid może sam decydować o tym, z kim się spotyka. Następnie proponuje chłopakowi wspólny wyjazd do spa. Eliza dostaje od szefa propozycję zostania jego asystentką. Jarek cieszy się, że jego narzeczona ma szansę na podróże po całym świecie, chociaż wie, że ukochanej często nie będzie w domu. Wieczorem Eliza znów kłóci się z ojcem na temat ślubu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...