Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1024

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rafał jest informatykiem. Jego narzeczona Iza pracuje jako stewardessa. Mężczyzna jest niezadowolony, że kobiety ciągle nie ma w domu. Proponuje dziewczynie, by poszukała innej pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Rafał jest informatykiem. Jego narzeczona Iza pracuje jako stewardessa. Mężczyzna jest niezadowolony, że kobiety ciągle nie ma w domu. Ma dość samotnych nocy i chciałby, żeby postarali się o dziecko. Proponuje dziewczynie, żeby skończyła karierę stewardessy i poszukała pracy w wyuczonym zawodzie - jako asystentka stomatologiczna. Iza obawia się, że w ten sposób drastycznie spadną jej zarobki. Rafał jednak zapewnia ją, że będzie w stanie utrzymać ich oboje. Po kolejnej wielodniowej nieobecności Izy stawia przyszłość ich związku na ostrzu noża, przez co kobieta postanawia odejść z pracy. Wkrótce Rafał odkrywa, że Iza utrzymuje kontakt z Mehmetem, przebywającym na kontrakcie w Warszawie Niemcem tureckiego pochodzenia.

Zobacz także

Ładuję...