Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 860

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina wiedzie uporządkowane życie u boku męża i córki. Pewnego dnia 15-latka zostaje przyłapana na kradzieży. Mąż Karoliny postanawia ukarać córkę. Nastolatce praktycznie nie wolno opuszczać domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Karolina wiedzie uporządkowane życie u boku męża i córki Nataszy. Pewnego dnia dowiaduje się, że 15-latka i jej koleżanka Gabriela zostały przyłapane na kradzieży. Na komisariacie okazuje się, że sprawa jest skomplikowana. Mąż Karoliny, Patryk, postanawia ukarać córkę i bardzo mocno ją dyscyplinuje. Nastolatce praktycznie nie wolno opuszczać domu. Dziewczynie wolno wychodzić tylko do szkoły, następnie pobiera lekcje gry na fortepianie lub spędza czas z jedyną koleżanką, Katarzyną. Karolina uważa, że mąż zbyt surowo potraktował córkę. Wierzy, że nastolatka dostała już nauczkę i nie wpadnie w złe towarzystwo.

Zobacz także

Ładuję...