Przekręt 2 (10-ost.)

(Snatch: Job Done)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa Hilla rozdziela się na dwa zespoły, by wprowadzić w życie skomplikowany plan. Ma on rozwiązać wszystkie ich problemy, a przy okazji zapewnić im sporo gotówki. Kulminacja ma miejsce w Bunker Bar.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Ekipa Hilla rozdziela się na dwa zespoły, by wprowadzić w życie skomplikowany plan. Ma on rozwiązać wszystkie ich problemy, a przy okazji zapewnić im sporo gotówki. Kulminacja ma miejsce w Bunker Bar, gdzie Albert zastawia na Ortegę ostatnią pułapkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...