Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (5)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Stasiak i Przybylska zajmują się sprawą morderstwa 17-latki, której ciało znaleziono w jednym z wrocławskich parków. Wkrótce odkrywają, że denatka związana była z ojcem swojej koleżanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Komisarz Adam Stasiak i aspirant Maria Przybylska zajmują się sprawą morderstwa 17-latki, której ciało znaleziono w jednym z wrocławskich parków. Wkrótce odkrywają, że denatka związana była z ojcem swojej koleżanki, znacznie starszym, szanowanym biznesmenem. Gdy policjantom wydaje się, że są o krok od rozwiązania zagadki tej śmierci, na jaw wychodzą zaskakujące fakty. Stasiak i Przybylska prowadzą też śledztwo dotyczące zagadkowego napadu na sklep jubilerski, podczas którego została poważnie ranna żona właściciela. Aby dopaść sprawcę, śledczy muszą się posunąć do kontrowersyjnej prowokacji. Tymczasem do budynku, w którym mieszka Adam, wprowadza się nowy sąsiad. Pan Tadeusz, emerytowany wojskowy, szybko zaprzyjaźnia się z policjantem. Niebawem stróż prawa wyjawia mu okoliczności śmierci swojej żony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...