Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2855

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szef wydawnictwa ulega wygadanej Jane, przez co pomysł Basi na nową kampanię nie zostaje przyjęty. Żeby pocieszyć koleżankę, Jane zaprasza ją do modnego klubu. Spotykają tam Smolnego i Jadwigę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Szef wydawnictwa ulega wygadanej i pełnej wdzięku Jane, przez co pomysł Basi na nową kampanię nie zostaje przyjęty. Żeby pocieszyć koleżankę, Jane zaprasza ją do modnego klubu. Nieoczekiwanie spotykają tam Smolnego i Jadwigę. Zaniepokojona Zuza mówi Marcie o zachowaniu Kamila. Marta przypuszcza, że jej brat mógł zacząć pić. Hoffer oznajmia Soni, że ich wczorajszy pocałunek był nie na miejscu. Dotknięta tym kobieta grozi mężczyźnie, że powiadomi Ostrowskiego o jego uzależnieniu. Aniela opuszcza ojca i Ankę, by przenieść się do mieszkania Bruna. Z wdzięczności wyznaje nowemu przyjacielowi prawdę o swoim ojcu. Na uroczystym obiedzie ze swoimi rodzicami i Cieleckimi Jarek dowiaduje się, że Eliza wcale nie życzy sobie wesela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...