M jak miłość | odc. 1435

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda mówi Kindze, że umówiła się z Kamilem, a Andrzej o niczym nie wie. Po spotkaniu z dawnym kochankiem Marszałek długo nie może odzyskać spokoju. Gdy w nocy sięga po leki, nagle traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Magda mówi Kindze, że umówiła się z Kamilem, a Andrzej o niczym nie wie. Spotkanie z dawnym kochankiem sprawia, że Marszałek wraca myślami do przeszłości, wspomina dobre i złe chwile. Gryc bowiem niegdyś sporo namieszał w jej życiu. Po tym wszystkim kobieta długo nie może odzyskać spokoju. Gdy w nocy sięga po leki, nagle traci przytomność. Tymczasem Łukasz proponuje Katii, by wyjechali za miasto. Ma nadzieję, że przeżyje z nią niezapomnianą noc. Dziewczyna wyznaje Julce, że nadal jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza razem z Kryszak w szpitalu jej ojca. Lekarz ostrzega rodzinę, że senior wciąż ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został jej partnerem w firmie. Ponadto kolejny raz wyznaje mu miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...