Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1021

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

34-letnia Eliza odwiedza rodziców w ich domu pod Warszawą. Widzi, jak jej ojciec próbuje zmyć krew ze zderzaka samochodu. Mężczyzna twierdzi, że uderzył w dzika, ale nic poważnego się nie stało.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

34-letnia Eliza odwiedza rodziców w ich domu pod Warszawą. Widzi, jak jej ojciec próbuje zmyć krew ze zderzaka swojego samochodu. Mężczyzna twierdzi, że uderzył w przebiegającego drogą dzika, ale nic poważnego się nie stało. Następnego dnia Eliza dowiaduje się, że w okolicy ktoś potrącił nastolatkę, córkę jej dawnej koleżanki ze szkoły. Dziewczyna ma połamane nogi, poważny uraz głowy i pozostaje nieprzytomna. Nikt nie wie, czy uda się jej przeżyć. Eliza podejrzewa, że wypadek spowodował jej ojciec, który jest radnym miejskim i zamierza kandydować na posła. Wkrótce przekonuje się również, że mężczyzna jest alkoholikiem. Kobieta nie wie, jak powinna się zachować.

Zobacz także

Ładuję...