Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (4)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W lesie niedaleko Wrocławia leśniczy natyka się na zapalony znicz. Gdy zaczyna dokładniej sprawdzać miejsce, odkrywa ludzkie zwłoki w znacznym stadium rozkładu. Wzywa policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

W lesie niedaleko Wrocławia leśniczy natyka się na zapalony znicz. Gdy zaczyna dokładniej sprawdzać miejsce, odkrywa ludzkie zwłoki w znacznym stadium rozkładu. Śledczy ustalają, że należą one do młodej kobiety, zaginionej kilka miesięcy wcześniej, pracownicy jednej z wrocławskich korporacji. Podejrzenia padają na współpracowników ofiary, ale sytuacja komplikuje się... Tymczasem Wach i Walczak biorą udział w pilnej interwencji. Dyżurny alarmuje przez radio, że ktoś strzela do ludzi na ulicy, ranny zostaje też przypadkowy rowerzysta. Sprawcy ostrzeliwują też policjantów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...