Miś Fantazy: Wyspa kotów (9)

serial animowany Polska 2007  b.o.

W skrócie

Żuczek Wesołek obserwuje z czarodziejem Prosperem gwiazdozbiory. Dostrzega konstelację kota, która, jak twierdzi mag, stanowi zapowiedź niezwykłych zjawisk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Żuczek Wesołek obserwuje wraz z czarodziejem Prosperem gwiazdozbiory. Dostrzega konstelację kota, która, jak twierdzi mag, stanowi zapowiedź niezwykłych zjawisk. Rankiem miś Fantazy i Zagadka organizują nad brzegiem morza piknik. By umilić sobie oczekiwanie na przyjaciół, postanawiają popływać na konarze. Jednak fala znosi ich w kierunku tajemniczych mgieł. Trafiają na wyspę kotów, gdzie grozi im niebezpieczeństwo. Na szczęście Prospero, Julka, Kapa-Kapa i Wesołek ruszają im na pomoc.

Ładuję...