Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1020

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka, mistrzyni juniorek w biegu przez płotki, traci przytomność podczas treningu. Badania wykazują, że jest pod wpływem środków dopingujących. Dziewczyna uważa, że leki jej podrzucono.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Łukasz i Magda od ponad 20 lat są małżeństwem. Mają dwójkę dzieci: 24-letniego Pawła, który pracuje w Niemczech, i 17-letnią Agnieszkę, mistrzynię juniorek w biegu przez płotki. Pewnego dnia podczas treningu dziewczyna traci przytomność. Łukasz wzywa pogotowie. Podczas badania okazuje się, że Agnieszka jest pod wpływem środków dopingujących, co doprowadzi do jej skreślenia z listy zawodniczek. Dziewczyna jest w szoku. Twierdzi, że nie przyjmowała niedozwolonych substancji. Uważa, że to zazdrosne koleżanki podrzuciły jej nielegalne leki. Magda obarcza winą trenera, któremu lata wcześniej przydarzył się skandal z dopingiem. Wkrótce Paweł przyjeżdża na urlop i rzuca nowe światło na sprawę.

Zobacz także

Ładuję...