Teleman

Detektywi w akcji (153)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się Marlena, która jest szantażowana. Szef i Ruda pomagają Dominice, prezesce firmy. Dostaje ona anonimy ze swoimi zdjęciami robionymi z ukrycia i niepokojącymi wiadomościami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się zrozpaczona Marlena, która jest szantażowana zdjęciami sprzed i po operacji plastycznej, jakiej rok temu poddała się w tajemnicy przed rodziną oraz znajomymi. Żeby utrzymać ten fakt w sekrecie wzięła miesięczny urlop i zaszyła się w mieszkaniu. Kobieta podejrzewa, że szantażysta pracuje w klinice medycyny estetycznej. Tymczasem Szef i Ruda zajmują się zleceniem Dominiki, która jest prezesem dużej firmy. Czuje się ona obserwowana, dostaje anonimy ze swoimi zdjęciami robionymi z ukrycia i niepokojącymi wiadomościami. Jej zdaniem ktoś chce pozbawić ją stanowiska, a głównym podejrzanym staje się kolega z pracy, Łukasz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...