Przekręt 2 (9)

(Snatch: Close Quarters)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Albert i Inés dołączają do zespołu Hilla, który pozostaje w ukryciu. Charlie urządza Albertowi awanturę, kiedy tożsamość Inés wychodzi na jaw. Okazuje się, że policja z San Toledo wpadła na ich trop.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Albert i Inés dołączają do zespołu Hilla, który pozostaje w ukryciu. Charlie urządza Albertowi awanturę, kiedy prawdziwa tożsamość Inés wychodzi na jaw. Ekipa dowiaduje się, że policja z San Toledo jest już w drodze do ich kryjówki. Choć wszyscy chcą uciec z diamentami, Albert postanawia zostać z Inés, która ma niezałatwione sprawy z burmistrzem.

Występują

Twórcy

Ładuję...