Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1018

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata, 28-letnia pracownica kliniki dentystycznej, marzy o założeniu rodziny. Jej koleżanka uważa, że nie ma na to szans, ponieważ jest zbyt cicha. Agata diametralnie zmienia swój sposób bycia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

28-letnia Agata, pracownica kliniki dentystycznej, jest dobrze wychowaną, poukładaną dziewczyną, która marzy o miłości, małżeństwie i założeniu rodziny. Jej koleżanka Natalia uważa, że nie ma szans na szczęśliwe życie, ponieważ jest zbyt cicha i nie zwraca na siebie uwagi. Ku zaskoczeniu przyjaciół Agata podrywa na imprezie nieznajomego mężczyznę i spędza z nim noc. Ta znajomość trwa jednak tylko tydzień. Na "szybkich randkach" poznaje Radka, który szybko się w niej zakochuje. W pracy dziewczyna kokietuje lekarza, w którym podkochuje się Natalia. Ojciec Agaty zaczyna martwić się o córkę. Nikt nie rozumie, dlaczego jej zachowanie tak bardzo się zmieniło.

Zobacz także

Ładuję...