Teleman

Detektywi w akcji (151)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do detektywów zgłaszają się Antonina i Władysław, przedstawiciele wiernych z niewielkiej parafii. Są oburzeni zmianą proboszcza na młodego księdza, który według nich zachowuje się niewłaściwie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Do detektywów zgłaszają się Antonina i Władysław, przedstawiciele wiernych z niewielkiej parafii. Są oburzeni niespodziewaną zmianą proboszcza na młodego księdza, który według nich zachowuje się niewłaściwie. Kilku mieszkańców wsi widziało go w towarzystwie młodych kobiet. Duchowny jeździ też na motorze i gra na gitarze elektrycznej. Parafianie mają też pewne podejrzenia co do zebranych na cele dobroczynne funduszy. Szef przyprowadza do biura Berenikę, którą poznał w siłowni. Kobieta czuje się zagrożona przez stalkera, który podrzuca anonimy do jej gabinetu weterynaryjnego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...