M jak miłość | odc. 1434

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka przebywa w siedlisku. Jej bezpieczeństwa strzegą Bartek i Andrzejek. Bracia zauważają przy domu nieznajomego. Poza tym Lisiecki robi Uli niespodziankę - odnajduje jej biologicznego ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Anka wciąż przebywa w siedlisku. Jej bezpieczeństwa pilnie strzegą Bartek i Andrzejek. Bracia zauważają przy domu podejrzanego mężczyznę. Poza tym Lisiecki robi ukochanej Uli niespodziankę i z pomocą policjanta Roberta (Filip Gurłacz) odnajduje jej biologicznego ojca. Myśli o tym, by zaprosić seniora na ich ślub. Jednak, gdy Jakubczyk pojawia się w siedlisku, zaczyna tego żałować. Mężczyzna okrada córkę z pieniędzy, które dostała od Marzenki i Andrzejka na zakup nowego pieca. Tymczasem Janek kolejny raz próbuje zbliżyć się do Soni. Na Deszczowej niespodziewanie zjawia się dawny kochanek Magdy i przyjaciel Zduńskich, Kamil Gryc (Marcin Bosak). Jego wizyta mile zaskakuje dziewczyny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...