Teleman

Gwiazdy lombardu 13: Purpurowa mgiełka (8)

(Pawn Stars: Purple Haze)

reality show USA 2014
zdjęcie

W skrócie

Jeden z klientów przynosi do lombardu kolekcję związaną z wikingami. Rick ogląda miecze, które mają prawie tysiąc lat. Widzowie przekonają się, czy znajdzie prawdziwy skarb wśród tych przedmiotów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

Rick ogląda kolekcję zabytkowych przedmiotów, które należały do wikingów. Przekonamy się, czy odkryje wśród nich prawdziwy skarb. Później Harrison jest zachwycony, gdy dowiaduje się o możliwości nabycia gitary elektrycznej Fender Stratocaster, na której grał w studiu sam Jimi Hendrix. Następnie szef lombardu ponowie ma okazję obejrzenia wikińskich mieczy, liczących ponad 1000 lat. Zobaczymy, czy kupi broń słynnych wojowników z Północy.

Ładuję...