M jak miłość | odc. 1433

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i zaczyna być zazdrosna. Poza tym postanawia wreszcie przedstawić Chodakowskiego swojej matce. W mikołajki Marcin oświadcza się Izie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. On niebawem, ku jej zdziwieniu proponuje, by byli ze sobą na poważnie. Dziewczyna postanawia zatem przedstawić Chodakowskiego swojej matce. Chłopak poznaje Teresę. Spotkanie to jednak nie przebiega po jego myśli, gdyż pechowo zaprezentuje się jej niemal w negliżu. Tymczasem w dniu mikołajek Marcin robi Izie niespodziankę i się jej oświadcza. Artur wciąż usiłuje zdobyć przepustkę na święta, pod pretekstem spotkania z ciężko chorym wujkiem. W końcu udaje mu się przekonać swoją lekarkę, by mu pomogła. Tymczasem Asia kłóci się z robotnikami z firmy Krajewskiego. Trafia przez to na komisariat. Z opresji ratuje ją Leszek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...