Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1016

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

28-letnia Mariola korzysta z usług wróżki. Po śmierci matki kobieta zakończyła swój związek. Od jakiegoś czasu jej nowym partnerem jest Marcin. Dzięki niemu kariera Marioli zaczęła się rozwijać.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.07 4:30
TVN Fabułalogo
Pon 29.07 13:25
TVNlogo

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

28-letnia Mariola od pewnego czasu korzysta z usług wróżki. Po śmierci matki młoda kobieta zakończyła swój związek. Od jakiegoś czasu jej nowym partnerem jest Marcin. Dzięki niemu kariera Marioli zaczęła się rozwijać. Wkrótce awansuje, a zawdzięcza to wróżce. Niestety, firma zaczyna mieć trudności. Wówczas kobieta ponownie korzysta z podpowiedzi. Dowiaduje się, komu nie powinna ufać. Tym razem jednak działania Marioli pogarszają sytuację. Traci pracę. Kiedy próbuje skontaktować się z wróżką, ona nie odbiera telefonu.

Zobacz także

Ładuję...