Teleman

Strzelec 2 (1/8)

(Shooter: The Hunting Party)

serial sensacyjny USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bob Lee udaje się wraz z żoną Julie do byłego obozu marines w Niemczech, by pożegnać zmarłego przyjaciela, Kevina 'Doc' Campbella. Nagle ceremonia pogrzebowa zostaje przerwana, gdy kilku napastników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bob Lee Swagger dopiero co odzyskał dobre imię, a już czekają na niego kolejne niespodzianki. W drugiej części serialu udaje się do Frankfurtu, by uczestniczyć w pogrzebie współtowarzysza broni. Niestety, żałobnicy zostają zaatakowani przez terrorystów. Jest już wolnym człowiekiem, ale nadal prześladują go wspomnienia z Afganistanu

W tym odcinku

Bob Lee udaje się wraz z żoną Julie do byłego obozu marines w Niemczech, by pożegnać zmarłego przyjaciela, Kevina "Doc" Campbella. Nagle ceremonia pogrzebowa zostaje przerwana, gdy kilku napastników przebranych za policjantów strzela do zgromadzonych gości. Swagger stara się ochronić towarzyszącą mu partnerkę, następnie atakuje jednego z agresorów. Wkrótce terroryści detonują bombę. Tymczasem agentka FBI Nadine Memphis podejmuje pracę w Waszyngtonie. Jej partnerką zostaje Patricia Gregson.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...